Новини
Бородянка

Бородянський кандидат від “Слуги народу” Бульбанюк приховує бізнес та майно


Кандидатом на очільника Бородянської ОТГ від політичної сили “Слуга народу” став заступник чинного очільника селища Олег Бульбанюк. Та, ймовірно, потрапити до президентської партії йому допомогли бізнес-зв’язки. А в офіційних деклараціях не вказане майно його та дружини, та компанії, якими вони володіють. 

Олег Бульбанюк є заступником Бородянського селищного голови Олександра Сахарука, головою Комісії з питань забудови, архітектурного планування селища та реформування житлово-комунального господарства Бородянської селищної ради і директором Комунальної організації Бородянської селищної ради «Регіон-Бородянка». Незважаючи на такий довгий список посад, дві з них є неоплачуваними, а отже, джерела доходу в Бульбанюка інші.  В деклараціях він вказує, що крім зарплати в КО "Регіон -Бородянка" джерел доходу особисто в нього немає, а от дружина працює в ТОВ Геоконтинент та займається підприємницькою діяльністю. Всі інші поля останньої поданої ним декларації у січні 2019 року, в тому числі про наявне майно та бізнес в Бульбанюка пусті. 

Та виявляється, що Бульбанюк бізнес має і просто приховує його від громади, офіційно не декларуючи свою частку в декількох компаніях. Встановлено, що в щорічній декларації за 2018 рік, а також в деклараціях у 2019 році чоловік не вказав компанії, в яких він або його дружина є кінцевими бенефіціарами:

  • ТОВ «Еко-Пал» 
  • ТОВ «Олво Групп»
  • ТОВ «Геоконтинент»
  • ТОВ «КМБ «Дубрава»

Подібна ситуація відбувається і з об’єктами нерухомості, що перебувають у власності сім’ї. В останніх деклараціях не зазначеного жодного об’єкту рухомого чи нерухомого майна. 

У 2016 році сім’я володіла кількома будинками та земельними ділянками, а також мала чотири автомобілі. За два роки зміни про майновий стан Бульбанюк не вносив, а у 2018 просто не задекларував жодного об’єкту власності. 

За умисне приховування подібних даних в Україні існує кримінальна відповідальність за ст. 366-1 ККУ - “декларування недостовірної інформації”, карається штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років