Новини
Україна
Спорт

Бокс: з'явилася нова вагова категорія


Всесвітня боксерська рада нещодавно створила нову категорію для спортсменів.

Фото: pixabay

Boxing Social повідомив на своїй сторінці у Twitter, що створено нову вагову категорію у боксі, проте її назву поки не зазначають.

Президент WBC (Всесвітньої боксерської ради) Маурісіо Сулейман пояснив необхідність створення нової категорії. Це рішення було зумовлено тим, що спортсмени, а саме суперважкоатлети, збільшуються у розмірах.

Вже відомо, що це буде посередня вагова категорія між важкою (79,5 – 86,2 кг) та суперважкою (понад 101,6 кг), тому матиме відповідні обмеження – до 101,6 кг.

Усі деталі стануть відомі у листопаді цього року.

До речі, зауважимо, для України у світі боксу цими вихідними сталася неприємна подія. Українець Василь Ломаченко у поєдинку в ніч з 17 на 18 жовтня у Лас-Вегасі не зміг здобути титул абсолютного чемпіона світу у легкій вазі і програв Теофімо Лопесу, дозволивши йому забрати соті раунди.

Фото: BoxingScene

Починаючи з 8-го раунду, Ломаченко почав розкриватися і ризикувати. Як повідомляє BoxingScene, 11-й раунд Ломаченко провів відмінно, але у 12-му Лопес зміг стримати натиск.

Зрештою, рішення суддів не стало несподіваним і виявилося одностайним - на користь Теофімо Лопеса. Відтак американець став абсолютним чемпіоном світу в легкій вазі, завоювавши титули за версіями IBF, WBC Franchise, WBA і WBO.

Нагадаємо, «Погляд» повідомляв про те, що студентка ірпінського фіскального університету Анна Лисенко – найкраща боксерка України, а бучанські боксери стали стали чемпіонами Київської області з боксу, які вибороли право змагатися на чемпіонаті України.