Новини
Новини Київської області

Богуславська поліція розшукує на Київщині 17-річного хлопця із татуюваннями


Богуславським відділенням поліції розшукується неповнолітній ДЬОМИН ВЛАДИСЛАВ ЮРІЙОВИЧ, 17 років, який 07.06.2019 близько 19:00 залишив територію Київського обласного Центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Оберіг", що по вул. 40-річчя Перемоги, 8, в м. Богуславі, вихованцем якого є. До цього часу його місцезнаходження невідоме. Розшукується не вперше, ймовірніше за все перебуває в м. Києві, повідомляє "Київ оперативний".

ПРИКМЕТИ: на вигляд 18 років, зріст 180 см, худорлявої статури, обличчя овальне, очі сіро-блакитні, волосся фарбоване в коричневий колір, кучеряве, середньої довжини.

На правій щоці під оком має татуювання із зображенням серця, на зап'ясті правої руки - у вигляді напису "ПОЛЯ", на передпліччі лівої руки - із зображенням скелету. Також має татуювання у вигляді павутини, зірки на пальцях лівої руки, а також на гомілці правої ноги у вигляді хімічної формули.

ОДЯГНЕНИЙ: світла футболка, штани чорно-білого кольору та світлі чорно-білі мокасини. З собою має чорний рюкзак зі шкірозамінника.

При наявності будь-якої інформації щодо можливого місцезнаходження хлопця повідомляти за номером спецлінії поліції "102" або (04561) 5-13-41 (чергова частина Богуславського відділення поліції).