Благодійність замість квітів: Васильківщина долучилась до акції
Не купувати на 1 вересня квіти, а витратити гроші на благодійність – акція «Благодійність замість квітів» з року в рік стає все популярнішою. У цьому році батьки, вчителі, вихователі та учні Путрівського НВК, що на Васильківщині, у День знань долучилися до щорічної акції. До того ж це чудовий спосіб навчити дітей бути чуйними та не стояти осторонь чужої біди.
![Благодійність замість квітів: Васильківщина долучилась до акції](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69644916_10216880792505233_8362720428220743680_n-1.jpg)
А біда сталася з маленькою Марійкою – сестричкою однієї з учениць Путрівського НВК. Дівчинка від самого народження бореться за своє життя: їй вже незліченну кількість разів робили переливання крові, а зараз родина збирає кошти на трансплантацію кісткового мозку. В Україні таку операцію зробити не можуть, та й ніхто з рідних не підходить для донорства. На допомогу від держави зараз сім’я розраховувати не може: ліміт коштів на цей рік вже закінчився. І з кожним переливанням Марійка втрачає можливість для повноцінної трансплантації.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69643890_10216880839386405_8525999519853182976_n.jpg)
Невитрачені кошти на квіти у День знань, а це 9330 грн, 4 вересня діти разом із адміністрацією передали дівчинці та її мамі, які завітали до навчального закладу.
Якщо Ви маєте бажання допомогти дитині, кошти можете перераховувати на такі рахунки:
Карта мами – Васильєвська Ольга (приват): Грив.4731219610966891
Євро 5168745602457084
Долар 4731219610922464
Номер телефону мами: 0934109020 та її сторінка у фейсбуці:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008444162495
Повідомляє Путрівський НВК