Новини
Україна
Екологія

Більше половини українців проти хутрових ферм: нове дослідження


Підтримують гуманістичну ініціативу частіше жінки, ніж чоловіки.

Фото: pixabay.com

Результатами нового дослідження, проведеного міжнародною компанією Kantar Україна, поділилися на Facebook-сторінці гуманістичного руху UAnimals.

Опитування показало, що 54% українців підтримують ідею заборони хутрових ферм. Натомість проти даної ініціативи лише 24% респондентів.

Цікаво й те, що хоча, на жаль, шуби все ще доволі часто можна побачити в гардеробі прекрасної половини людства, найбільше ідею заборони хутрових ферм підтримують саме жінки (60%).

А от за географією – гуманістична ініціатива користується більшою підтримкою на Півдні України (60%), ніж у Центрі (47%).

Варто зазначити, що вже тривалий час зоозахисники домагаються прийняття «антихутряного» закону 2360. На початку року навіть відбулися головні зоозахисні дебати країни, а влітку зоозахисники вийшли під стіни ВР, аби закликати депутатів все ж підтримати законопроєкт. На жаль, суттєвих змін на цьому фронті поки не має.

Натомість, як повідомляв «Погляд», столичні зоозахисники ще в минулому році дочекались заборони пересувних цирків з тваринами.

Нагадаємо, також ще минулоріч МОЗ запропонувало заборонити тестувати косметику на тваринах. Через півроку проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту на косметичну продукцію» оприлюднили для повторного громадського обговорення.