Спорт

Білоцерківський важкоатлет став чемпіоном України

Юнак здобув перемогу у ваговій категорії 61 кг.

Білоцерківський важкоатлет став чемпіоном України - зображення

Білоцерківець Остап Ковальчук став чемпіоном України з важкої атлетики. Про це повідомили на Facebook-сторінці Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради в п'ятницю, 5 травня.

З 30 квітня по 6 травня 2023 року в м. Луцьк відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 та до 17 років. Саме на цих змаганнях житель Білої Церкви й продемонстрував чудові результати.

"Остап Ковальчук, представник центру олімпійської підготовки, у ваговій категорії 61кг здобув перемогу серед юнаків до 17 років у поштовху, ривку та сумі!

Вітаємо Остапа, його тренера та батька Андрія Ковальчука з успішними стартами! Так тримати", ‒

Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради

Як повідомляв "Погляд" раніше, спортсмени Київщини за два місяці здобули 306 нагород на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

А за минулий рік спортсмени з Київщини здобули понад тисячу медалей. А цьогоріч юний бучанський кікбоксер виборов бронзу на світовому чемпіонаті.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.