Новини
Ірпінь
Суспільство

"Бест" власним коштом облаштував систему відеонагляду у відремонтованому інфекційному відділенні


Один з найбільших інтернет-провайдерів області, компанія "Бест" власним коштом забезпечила обладнання та встановлення системи відеонагляду у відремонтованому інфекційному відділенні Ірпінської центральної міської лікарні. Про це на своїй facebook-сторінці повідомив власник компанії Олексій Зіневич.

Також Олексій Зіневич поділився спостереженнями стосовно закупівель комунального підприємства "Ірпінькомунікаціясервіс", які здійснюються в період боротьби з коронавірусом. Бізнесмен стверджує, що комплект обладнання, яке закуповують комунальники за бюджетні гроші, в декілька разів перевищують реальну вартість подібного обладнання на ринку. Також в сrрутний для економіки час КП "Ірпінькомунікаціясервіс" роблять ремонт офісу та закуповують систему "Розумний дім".

Скріни з допису Олексія Зіневича

Нагадаємо, що КП "Ірпінькомунікаціясервіс" - комунальний інтернет-провайдер, який називають корупційною схемою. На початку свого існування роботи, замовлені в" Ірпінькомунікаціясервіс" проводила ТОВ з аналогічною назвою. Тобто, бюджетні кошти осідали не в КП, а в кишені власника приватної компанії.