Новини
Україна
Події

Байден закликав американців негайно покинути Україну (ВІДЕО)

Також він додав, що не планує направляти війська в Україну.

Президент США Джо Байден звернувся до американців, які наразі перебувають на території України, і закликав їх негайно залишити країну, про це господар Білого дому сказав в ефірі телеканалу NBC News.

"Громадянам слід поїхати негайно, використовуючи комерційні чи інші доступні для приватних осіб варіанти транспортування".

Президент США Джо Байден

Також політик додав, що Вашингтон не збирається спрямовувати війська в Україну, оскільки це лише погіршить ситуацію.

Крім того, президент США також зазначив, що американців не евакуюватимуть спецбортами у разі військових дій в Україні. Байден закликав громадян США прийняти мудре рішення, не ризикувати і негайно повернутися на Батьківщину.

"Все може швидко перевернутися з ніг на голову".

Президент США Джо Байден

Нагадаємо, в січні у США підтвердили інформацію про евакуацію співробітників із посольства в Києві. Причиною назвали загрозу російських воєнних дій в Україні. Згодом стало відомо, що посольство США може переїхати з Києва до Західної України.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.