Новини
Російсько-Українська війна

Атака ЗСУ на військовий аеродром рф: пошкоджено Су-27 (ВІДЕО)

Під час атаки щонайменше три безпілотники не були збиті та поцілили по території військового аеродрому.

Внаслідок атаки ЗСУ на військовий аеродром "Кущовська" в Краснодарському краї росії вночі 19 травня було пошкоджено літак Су-27.

Про це із посиланням на джерела повідомляє Astra.

За даними видання, під час атаки як мінімум три безпілотники не були збиті і влучили по території військового аеродрому.

Внаслідок атаки виникла пожежа, було пошкоджено російський надзвуковий винищувач СУ-27 та інфраструктуру аеродрому.

На знімках також можна побачити, що після удару ПКС Росії знову перемістили на інші аеродроми більшість літаків.

Це вже друга атака дронів на військовий аеродром "Кущевская" за останні три тижні. Раніше там було уражено кілька літаків.

Попередні вибухи на військовому аеродромі "Кущевская", а також на Слов’янському НПЗ у Краснодарському краї Росії сталися в ніч на 27 квітня.

У розвідці Великої Британії 3 травня зазначили, що українська атака на російський аеродром «Кущевская», ймовірно, привела до того, що приблизно 40 літаків різних типів були виведені з цього району й розміщені на численних аеродромах РФ далі від лінії фронту.

"Вплив цього навряд чи буде відразу очевидним чи значним. Однак Україна вже продемонструвала здатність завдавати ударів значно далі вглиб Росії, ніж ці точки розосередження. Застосування таких заходів розосередження означає, що тривалість бойових вильотів повинна буде зрости, щоб зберегти ту саму постійність у просторі поля бою. Це, зі свого боку, потребуватиме більше палива, збільшуватиме вартість, а також створюватиме більше навантаження на екіпаж", — ідеться в повідомленні.

У Британії додали, що російські винищувачі з аеродрому "Кущевская" і низки інших авіабаз зазвичай здійснюють від 100 до 150 вильотів на день.

Нагадаємо, ВМС України знищили російський морський тральщик "Ковровець". Цей корабель увійшов до складу радянського флоту у 1974 році, а до 1982 року називався "Курский комсомолец". З 1992 року був переймований на "Наводчик", а вже у 1999-го отримав поточну назву.

"Ковровець" брав участь в операціях в Атлантиці, Перській затоці, патрулював біля берегів Сирії. У 2016-2017 роках тральник включили до складу Середземноморського флоту РФ.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.