Суспільство
Культура
Новини Кіно

Американський документаліст виклав стрічку про Революцію гідності у вільний доступ

Безкоштовно переглянути документальний фільм можна буде протягом короткого періоду.

Американський документаліст виклав стрічку про Революцію гідності у вільний доступ - зображення

Американський кінорежисер Дем'ян Колодій виклав у вільний доступ свою документальну стрічку Freedom or Death, яка розповідає про події, що відбувалися під час Революції гідності. Про це документаліст повідомив на своїй Facebook-сторінці.

За словами американського кінорежисера, зробити перегляд безкоштовним своєї стрічки він вирішив задля "інформування і роз’яснення поточної ситуації довкола України і Росії" міжнародній спільноті.

"Фільм – хроніки про те, як громадянське повстання у Києві, Україна, відоме як "Революція гідності", переросло у гібридну війну з Росією, яка має глобальні наслідки. Я даю вільний доступ до перегляду фільму, щоб якнайбільше людей за межами України побачили події у Києві та на сході України та дізналися правду про гібридну війну Росії, яка торкнулася всього цивілізованого світу".

Американський кінорежисер Дем'ян Колодій

72-хвилинний фільм наразі можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, минулоріч український кінорежисер і сценарист Наріман Алієв почав роботу над своїм наступним повнометражним фільмом ORTALAN, який розповість про історію трагедії кримськотатарського народу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.