Новини
Україна
Культура

Alina Pash відмовилася їхати на Євробачення-2022 (ВІДЕО)

Оргкомітет національного відбору також підтвердив інформацію про те, що співачка не представлятиме Україну на пісенному конкурсі.

Українська співачка Аліна Паш, яка виграла національний відбір завдяки оцінкам телеглядачів і журі, опублікувала в Instagram повідомлення про те, що знімає свою кандидатуру і не поїде в Турін на Євробачення-2022.

"Я не хочу далі бути у цій брудній історії. З важким серцем я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення. На жаль. Мені справді дуже жаль".

Співачка Аліна Паш

Також інформацію про те, що Alina Pash не представлятиме Україну на Євробаченні-2022, підтвердив Оргкомітет національного відбору.

"Рішення про припинення участі у нацвідборі Alina Pash ухвалив Організаційний комітет конкурсу на позагерговому засіданні 16 лютого. Співачка не представлятиме Україну на Євробаченні-2022".

Оргкомітет національного відбору

Причиною такого рішення стала інформація про можливу підробку наданої довідки про перетин державного кордону з Кримом командою Alina Pash.

До слова, це не єдиний скандал, яким був оповитий цьогорічний відбір на пісенний конкурс. Після оголошення переможця учасники гурту Kalush, які посіли друге місце, отримавши на один бал менше, заявили про фальсифікації та про намір оскаржувати результати конкурсу у суді.

Нагадаємо, фінал національного відбору на Євробачення-2022 відбувся 12 лютого.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.