Суспільство
Блоги

Ахтем Сеітаблаєв: Національний тур «Кіно просто неба»

Національний тур «Кіно просто неба», отримав нагороду Глобального договору ООН Partnership for Sustainability Award 2021 в категорії «Суспільство»

Ахтем Сеітаблаєв: Національний тур «Кіно просто неба» - зображення

Національний тур «Кіно просто неба», отримав нагороду Глобального договору ООН Partnership for Sustainability Award 2021 в категорії «Суспільство».

На конкурсі 2021 року розглядалось понад 100 проектів-претендентів з країн Східної Європи. В рамках конкурсу, відзнаку отримують проекти та компанії за значущі досягнення у просуванні ідеї сталого розвитку та приклади соціально - корисного партнерства.

Нагорода вручається мережею Глобального договору ООН в Україні з метою просування цілей сталого розвитку та сприяння партнерству між бізнесом, бізнес-асоціаціями, урядами, громадянським суспільством й академічними установами. Оцінюють програми та проекти експерти міжнародного журі.

Нагадаємо, що Національний тур «Кіно просто неба» було реалізовано влітку 2021 року Благодійним фондом «МХП-Громаді»/ Фонд "МХП-Громаді" у партнерстві з Асоціацією «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – Дивись українське!» та за підтримки ДержКіно України.

Ахтем Сеітаблаєв: Національний тур «Кіно просто неба» - зображення

«Ця надзвичайно престижна відзнака, є нашою найбільшою нагородою за нашу працю у цьому році!» зазначив Андрій Різоль, Голова Правління Асоціації «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – Дивись Українське!», яка виступала співорганізатором туру.

Ахтем Сеітаблаєв: Національний тур «Кіно просто неба» - зображення

Тур встановив два рекорди України «Максимальна кількість населених пунктів та найбільша кількість глядачів в найбільшому національному турі Україною»

12 кіновікендів, 43 події, протягом трьох місяців зібрали близько 𝟱𝟬 𝟬𝟬𝟬 глядачів

протягом трьох місяців проект охопив 10 областей України та 43 населених пунктів. В рамках туру були продемонстровані 𝟭𝟮𝟮 сеанси з 12 повнометражних та 26 короткометражних фільмів.

Амбасадорами проекту виступали зірки українського кінематографа Ірма Вітовська, Ахтем Сеітаблаєв, Богдан Бенюк, які брали безпосередню участь у промотуванні проекту та відкритті кінопоказів на локаціях туру.

Партнерами Національного Туру «Кіно просто неба» є: Raiffeisen Bank, Компанія Deloitte в Україні, Українська Кіноакадемія , івент-партнер Компанія "Вавілон"

Генеральний медіапартнер – UA:Суспільне/ Суспільне мовлення

Головний інформаційний партнер – телеканал ЕСПРЕСО/ espreso.tv

Першоджерело за посиланням.

Ахтем Сеітаблаєв: Національний тур «Кіно просто неба» - зображення

В тексті блогу представлені, перш за все, думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції Інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії на важливі теми, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо ви маєте бажання написати для нас авторську колонку, напишіть нам.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.