Новини
Бориспіль

Аеропорт "Бориспіль" може зупинити роботу через страйк працівників


Працівники аеропорту "Бориспіль" погрожують влаштувати страйк через небажання роботодавців іти їм на зустріч.

В ТОВ "Аерохендлінг", яке здійснює діяльність в аеропорту "Бориспіль", було створено незалежну профспілку авіапрацівників. Люди абсолютно законно об'єдналися в незалежну профспілку, щоб через діалог з роботодавцем вирішити багато виробничих і соціальних питань, домогтися припинення порушень трудового законодавства, які давно набули ознак системності. Керівництво ж компанії обрало тактику тиску на незалежну профспілку, залякувань працівників, протиправних і дискримінаційних дій по відношенню до лідерів профспілки, тактику продовження системного порушення трудового законодавства, повної зневаги до прав та інтересів своїх же працівників.

Працівники намагалися мирним шляхом вирішити всі суперечки та пропонували керівництву сісти за стіл переговорів.

Однак керівництво ТОВ "Аерохендлінг" обрало тактику порушення законодавства, свідомо проігнорувавши пропозицію незалежної профспілки почати переговори та передбачений законом обов'язок приймати участь в примирних процедурах, якщо вже конфліктна ситуація дійшла до такої стадії.

" Тепер у працівників ТОВ "Аерохендлінг" з'явилося законне право на страйк як крайній засіб вирішення колективного трудового спору, найближчим часом будуть проведені необхідні заходи і працівники будуть ухвалювати своє рішення щодо страйку, наслідком якого, з великою вірогідністю, аеропорт "Бориспіль" може зупинитись", - повідомляється на офіційний сторінці "Об'єднання незалежних профспілок авіапрацівників".

Працівники, які мають намір страйкувати визнають, що така непересічна для України подія як страйк на транспорті вплине на багатьох пасажирів, які не зможуть вчасно дістатись до пунктів призначення Однак запевняють, що боротись з рабством і зневагою немає іншого і кращого шляху, ніж легальний страйк, адже це демократичний інструмент захисту, який використовують в усьому світі.

Також людям шкода за незручності для співгромадян, які можливо будуть заподіяні страйком, при цьому просять зрозуміти, що вони захищають свої конституційні права та свободи і страйк – вимушена міра захисту.