Новини
Новини Київської області
Бучанський район

400 спортсменів, спів Тоні Матвієнко та волонтерство Арсена Мірзояна: забіг на підтримку ЗСУ (ВІДЕО)

Спортсмени додали дистанцію у 12 та 6 кілометрів.

Кілометри, що ведуть до Перемоги. У Крюківщині відбувся благодійний захід на підтримку Збройних Сил України. Участь у ньому взяли 400 спортсменів, які пробігли 12 та 6 кілометрів. Серед них був і відомий український співак Арсен Мірзоян. А його дружина та відома співачка Тоня Матвієнко заспівала для всіх гімн України. Завдяки благодійному забігу вдалось зібрати кошти на автомобіль для військових. Його організував керівник спортивного ком‘юніті "Характер" Олексій Вовк.

Нагадаємо, у Бучі 7 травня відбувся забіг "Нескорена Буча - з Україною в серці!". Головна мета якого залучити всі верстви населення до регулярних занять з бігу, покращення фізичного та емоційного стану, підвищення витривалості та рухової активності.

До слова, Протягом січня-лютого 2023 року спортсмени Київщини здобули 306 нагород в олімпійських, неолімпійських та паралімпійських видах спорту. Це 124 золотих, 92 срібних та 90 бронзових медалей.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.