Новини
Україна
Новини Київської області

300 млрд грн планують витратити на ремонт українських доріг


До 2022 року Міністерстві інфраструктури України планує витратити на ремонт доріг 300 млрд грн. «З 2018 року працює Дорожній фонд, відбулась децентралізація Укравтодору. Ми відновлюємо автошляхи, які не ремонтувалися десятиліттями. Прогнозуємо, що відповідно до програми розвитку автошляхів України на 2018-2022 роки, на дороги ми скеруємо майже 300 млрд гривень», — повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.
У 2019 році Укравтодор планує відновити 1500-1800 кілометрів державних доріг. Водночас обсяги відновлення місцевих доріг залежать від роботи місцевих органів влади.

«Що стосується державних доріг, за які ми відповідаємо, то, думаю, що буде відновлено на рівні попереднього року — від 1500 до 1800 кілометрів», — повідомив голова Укравтодору Славомір Новак в інтерв'ю «УНІАН».

За його словами, на ремонт і будівництво державних доріг у 2019 році планують витратити 18 мільярдів гривень. Зокрема, планують працювати на реалізацією траси Гданськ-Одеса. Також 1 мільярд гривень направлять на ремонт дороги Кропивницький-Миколаїв.

За словами голови Укравтодору, ремонт місцевих доріг наразі покладено на місцеву владу. Однак Укравтодор продовжує контролювати ці роботи, фокусуючи увагу на ремонті трас з найбільшим трафіком.

hromadske