Новини
Україна
Екологія
Здоров'я
Новини світу

250 000 додаткових смертей щороку: хто у зоні ризику через зміни клімату?


Вчені Всесвітньої організації охорони здоров’я World Health Organization дослідили наскільки близько до кожного з нас підкралися зміни, що раз і назавжди змінять світ.

«Чимало людей вважають, що зміна клімату це те, що відбувається не тут і не зараз і, взагалі, більше стосується білих ведмедів, які потерпають від танення льодовиків». – повідомляють в Проекті ЄБРР «Підтримка Уряду України з оновлення НВВ». – «Тим часом Міністерство екології та природних ресурсів України, вчені, експерти проекту Проект ЄБРР «Підтримка Уряду України з оновлення НВВ», представники громадськості працюють над другим національно-визначеним внеском України до Паризької угоди 2015 року. Угода в межах Рамкової конвенції ООН про зміну клімату (UNFCCC) регулює заходи зі зменшення викидів СО2 та має на меті зупинити глобальне потепління».

Нагадаємо, в цьому році на Землі вперше концентрація вуглекислого газу в атмосфері перевищила 415 частин на мільйон. Також варто зазначити, що 2019 рік може увійти в ТОП-5 найтепліших за всю історію спостережень.

Вчені застерігають, у людства залишається все менше часу, аби запобігти змінам. Зміни клімату загрожуться здоров'ю кожного жителя планети. Очікується, що з 2030 по 2050 роки зміна клімату призведе до 250 000 додаткових смертей щороку. Проте як зміна клімату впливає на здоров'я у інфографіці WHO.

Також у Всесвітній організації охорони здоров'я проілюстрували, хто у зоні ризику у першу чергу.