Новини
Екологія
Київ

2021-й у Києві розпочався з температурних рекордів


1 січня мінімальна температура повітря не опустилась нижче +4,4°С.

Фото: pixabay.com

Про це повідомили в ЦГО ім. Б. Срезневського.

Цьогорічні новорічні свята запам’ятаються киянам нетипово теплою погодою для цієї пори року. Відтак, за даними спостережень Центральної геофізичної обсерваторії, 31 грудня у Києві вперше за 140 років середньодобова температура повітря становила +7,4°С, що на 1,7°С вище рекордного значення температури. Натомість кліматична норма була перевищена на 10,2°С, що відповідало погоді середини жовтня.

А от після полудня максимальна температура у столиці піднялась до +8,4°С, таким чином перевищивши попередній рекорд для цього дня 1925 року на 0,2°С.

1 січня також не обійшлося без рекордів. В перший день 2021-го у Києві було зафіксовано перевищення всіх трьох добових показників температури. Зокрема, мінімальна температура повітря не опустилась нижче +4,4°С, що на 2,1°С вище температури для цього дня 1936 року. Середньодобова температура склала +5,9°С, що на 1,8°С вище рекордних значень температури 1902 та 2007 років. Максимальна температура піднялась до +8,5°С, перевищивши попереднє рекордне значення 1973 року на 1,1°С.

Як повідомляв «Погляд», перший місяць зими у столиці був теплішим, ніж зазвичай.

Нагадаємо, минулоріч вперше за 140 років до столиці так і не завітала метеорологічна зима. Натомість цього сезону вона таки прийшла на початку грудня.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.