Анонси
Бучанський район

2 березня, в суботу, в м. Буча, вздовж вулиці Яблунська, відбудеться Хресна дорога в молитовну пам’ять жертв, закатованих у Бучі

Хресна хода пройде за участі рідних загиблих, парафіян греко-католицької церкви, мешканців міста.

2 березня, в суботу, в м. Буча, вздовж вулиці Яблунська, відбудеться Хресна дорога в молитовну пам’ять жертв, закатованих у Бучі - зображення
Фото - Тарас Антошевський

Хресна дорога розпочнеться о 12.00 від початку вулиці Яблунської (вул. Яблунська 2 – орієнтир дитячий садочок "ШКЕТ" (https://maps.app.goo.gl/6pTpdmwDL741jFZJ6), та передбачає 14 стацій (зупинок), на місцях, де трагічно загинули мирні мешканці, для молитовної згадки про їх подвиг.

Зокрема, учасники Хресної дороги зупиняться для вшанування пам’яті та молитви за закотованих на Яблунській 144, перших хлопців, які стали жертвами росіян: Вербового Андрія, Матвійчука Андрія, Дворнікова Андрія, Карпенко Віталія, Туровського Святослава, Прихідько Анатолія, Котенко Валерія, Руденко Дениса.

Завершиться Хресна дорога в каплиці св. Луки Української Греко-Католицької Церкви (вул. Яблунська 374 – https://maps.app.goo.gl/fuc4CnGLvzYko6gL9).

Щиро запрошуємо долучитись до Хресної дороги, щоб молитовна пам’ять про жертву героїв додавала нам сил вистояти.

Інформаційна довідка:

Хресна дорога – різновид молитви, побудованої на розважанні про жертовну смерть Ісуса Христа для спасіння людства. Була започаткована в Єрусалимі. Практикується в літургійній традиції католицької і греко-католицьких Церков.

Більше про хресну дорогу: https://ugcc.church/blog/hresna-doroha/

Контакти для додаткової інформації:

+38 (098) 5777 331,

e-mail: ugcc.bucha@gmail.com.

2 березня, в суботу, в м. Буча, вздовж вулиці Яблунська, відбудеться Хресна дорога в молитовну пам’ять жертв, закатованих у Бучі - зображення
Фото - КИЇВСЬКА АРХИЄПАРХІЯ УГКЦ

Нещодавно, на Київщині відкрили меморіал "Хрест Героїв". Місцину для встановлення пам’ятника обрали не випадково. Два роки тому, під час повномасштабного вторгнення, саме на пагорбах Вишгорода, знищили перші ворожі гелікоптери, так українці зупинили навалу агресора на столицю.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.