100 тисяч гривень на розвиток власної справи для ветеранів та військових
Для ветеранів та членів їхніх родин запустили нову освітньо-грантову програму. Завдяки ній учасники можуть отримати гроші на розвиток бізнесу.
Про це повідомляють у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Національна освітньо-грантова програма для ветеранів та другого з подружжя називається "Траєкторія". Завдяки ній в Україні хочуть дати базові знання, практичні навички та фінансову підтримку підприємцям-початківцям, аби бізнесмени могли започаткувати та розвинути власну справу. За результатами конкурсу учасники отримають по 100 000 гривень.
Участь у Програмі можуть взяти:
ветерани (особи, що мають статус УБД);
другий з подружжя (офіційний чоловік/дружина ветеранів або військових, в т.ч. загиблих, зниклих безвісти та полонених).
Навчання проходитиме в онлайн-форматі та міститиме теоретичну та практичну частини. Теоретичний етап складатиметься з вебінару з розробки бізнес-плану, лекції від ветеранів-підприємців та заняття з психологом. Під час практики учасники складатимуть бізнес-плани та отримають індивідуальні консультації від експертів. Подавати заявки на участь у програмі можна до 16 червня 2024 року.
Для участі у програмі відберуть 50 осіб.
Пріоритетні напрямкии виробництва:
кухонний інвентар;
вироби з металу для кухні;
швейне виробництво;
аксесуари;
іграшки;
товари з пластику.
Водночас подавати заявки можуть й ті, чия діяльність не входить у перелік пріоритетних галузей. Національний проєкт реалізують за підтримки Міністерства цифрової трансформації, Міністерства у справах ветеранів і Офісу з розвитку підприємництва та експорту за сприяння UNDP в Україні та Уряду Швеції, Українського ветеранського фонду Мінветеранів.
Для того, щоб всі охочі мали змогу долучитися до Програми, реєстраційний період продовжено до 23 червня включно.
Нагадаємо, "Час діяти, нестримні": громади можуть отримати до 400 тисяч гривень на створення адаптивних клубів.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.