Анонси
Суспільство

100 тисяч гривень на розвиток власної справи для ветеранів та військових

Ветерани, ветеранки та їхні дружини і чоловіки, у яких є бізнес-ідея, але вони не знають, з чого розпочати її реалізацію, можуть взяти участь у національній освітньо-грантовій програмі “Траєкторія”.

100 тисяч гривень на розвиток власної справи для ветеранів та військових - зображення
Фото - Мінцифри

Для ветеранів та членів їхніх родин запустили нову освітньо-грантову програму. Завдяки ній учасники можуть отримати гроші на розвиток бізнесу.

Про це повідомляють у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Національна освітньо-грантова програма для ветеранів та другого з подружжя називається "Траєкторія". Завдяки ній в Україні хочуть дати базові знання, практичні навички та фінансову підтримку підприємцям-початківцям, аби бізнесмени могли започаткувати та розвинути власну справу. За результатами конкурсу учасники отримають по 100 000 гривень.

Участь у Програмі можуть взяти:

  • ветерани (особи, що мають статус УБД);

  • другий з подружжя (офіційний чоловік/дружина ветеранів або військових, в т.ч. загиблих, зниклих безвісти та полонених).

Навчання проходитиме в онлайн-форматі та міститиме теоретичну та практичну частини. Теоретичний етап складатиметься з вебінару з розробки бізнес-плану, лекції від ветеранів-підприємців та заняття з психологом. Під час практики учасники складатимуть бізнес-плани та отримають індивідуальні консультації від експертів. Подавати заявки на участь у програмі можна до 16 червня 2024 року.

Для участі у програмі відберуть 50 осіб.

Пріоритетні напрямкии виробництва:

  • кухонний інвентар;

  • вироби з металу для кухні;

  • швейне виробництво;

  • аксесуари;

  • іграшки;

  • товари з пластику.

Водночас подавати заявки можуть й ті, чия діяльність не входить у перелік пріоритетних галузей. Національний проєкт реалізують за підтримки Міністерства цифрової трансформації, Міністерства у справах ветеранів і Офісу з розвитку підприємництва та експорту за сприяння UNDP в Україні та Уряду Швеції, Українського ветеранського фонду Мінветеранів.

Для того, щоб всі охочі мали змогу долучитися до Програми, реєстраційний період продовжено до 23 червня включно.

Нагадаємо, "Час діяти, нестримні": громади можуть отримати до 400 тисяч гривень на створення адаптивних клубів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.