Новини
Ірпінь
Київщина-суспільство

1 вересня Володимир Карплюк використав Дмитра Разумкова як фотозону


1 вересня в Ірпені, Дмитро Разумков, спікер парламенту, який приїхав до Ірпеня на відкриття нового корпусу школи, став фотозоною для Володимира Карплюка, ексмера Ірпеня, фігуранта антикорупційних розслідувань, який тікав від правоохоронних органів.

Про резонансний випадок повідомляє Ірина Федорів, головна редакторка Руху ЧЕСНО:

Карплюк так старався, що навіть потрапив лівим боком на сайт Верховної Ради України (на фото свідомо обрізала зображення дітей, бо вони не винні, що стали фотозоною для недоброчесних політиків, які їх просто використали)

Фото з rada.gov.ua

Біля Карплюка голова парламентського комітету з питань місцевого самоврядування Андрій Клочко, якийй став інструментом в руках дерибанників. Саме Клочку понад 20 тисяч громадян, які мешкають в селищі Коцюбинське "завдячують" тим, що селище-анклав не приєднали до Києва і швидка продовжує возити тих, у кого інсульт, з Коцюбинського через Київ та Ірпінь до Бучі. Інтереси дерибанників Біличанського лісу виявилися дорожчими за життя громадян України.

Сближення Володимира Карплюка з "Слугами народу" пояснюють домовленостями, які взяв на себе Карплюк, він не йшов на посаду мера Ірпеня у 2020 році. Але досі курує місто і продовжує забудовувати рекреаційний регіон. Активістів, які захищають тут зелені зони від забудови, б'ють і їм палять машини. Поліція бездіє і це дає поштовхи до нових дій проти активістів.

“Погляд” також розповідав, що ірпінська влада знищує місто масштабними забудовами на старій інфраструктурі.

Крім того, “Погляд” повідомляв, про 100 днів міського голови Олександра Маркушина.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.