#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Автоновини

Зміни у ПДР: що потрібно знати автомобілістам

19.11.2020 Дар'я Сафронова 0

Зміни у ПДР, зокрема, торкнулись дизайну та зображень деяких знаків дорожнього руху.

Фото: pixabay

Нещодавно Кабінет Міністрів України впровадив поправки до ПДР, включаючи зміни у зовнішній вигляд попереджувального знаку, таблички до дорожніх знаків та інформаційної таблиці небезпечного вантажу.

Задля зменшення аварійності на дорогах нові ПДР стосуються не тільки автомобілістів, а ще й пішоходів та велосипедистів:

  1. Пішоходи повинні використовувати світлоповертальні елементи в одязі у темну пору доби.
  2. Велосипедисти мають право рухатися смугою для громадського транспорту.
  3. Усім водіям та пасажирам авто потрібно пристібатися, окрім людей з обмеженими можливостями, які не здатні цього зробити.
  4. Користуватися потрібно не лише ременями безпеки, а й підголівниками.

Крім того, відтепер учні автошколи повинні мати при собі медичну довідку. Тобто, оформляти її тепер потрібно завчасно, аніж було заведено раніше.

Знаки та таблиці будуть мати такий вигляд:

Попереджувальний знак:

Фото: mashyna.com.ua

Табличка до дорожніх знаків:

Знак небезпечного вантажу:

Відтепер «Інформаційну таблицю небезпечного вантажу» замінюють на «Табличку оранжевого кольору», яка буде забороняти рух транспортів, які перевозять небезпечні, вибухові, легкозаймисті, вантажі, а також ті, що забруднюють воду.

На вантажівці повинні кріпитися дві таких оранжевих таблички: одна спереду, а друга - ззаду. Причому обидві - перпендикулярно.

«Погляд» повідомляв, що у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати пропонується повернутися до оподаткування автомобілів вартістю 1,2 млн грн.

Як зазначав «Погляд», в електромобілях – проблеми з безпекою: виробникам повертають авто.