Жителі Київщини продовжують підпалювати траву
Пожежники вкотре закликають громадян не палити сухостій.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/sternya-1.jpeg)
Суха погода грає на руку любителям підпалити траву чи дерева, однак це захоплення часто призводить до біди.
Про це повідомляють у ГУ ДСНС Київської області.
Так, за останню добу рятувальники Київщини ліквідували 8 випадків загоряння трав’яного настилу та 5 - сміття на загальній площі 1 га у Обухівському, Баришівському, Таращанському, Кагарлицькому, Білоцерківському, Володарському, Сквирському, Фастівському, Яготинському районах та у м. Узин.
«Запам’ятайте! Випали не приносять ніякої користі. Щорічно десятки людей кидають сірник, щоб позбутися від сухостою або сміття. Випалювання сухої трави знищує рослини, розпорошуючи корисні для грунту мікроелементи. Практично всі тварини і комахи, які живуть в сухій траві або на поверхні землі, гинуть при сильній трав'яній пожежі», - зазначають рятувальники.
Також у ГУ ДСНС Київщини наполягають, що вогонь на присадибній ділянці або просто поблизу будівель легко може стати причиною загоряння і завдати шкоди, а то і повністю знищити будівлі або припаркований недалеко транспорт. Полум'я, яке розгорілось, важко зупинити. Постраждати може не тільки майно, а й сам палій або громадяни, що випадково опинилися на місці пожежі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/Screenshot-1-1.png)
Раніше «Погляд» писав, що на Бориспільщині у с. Старе нацгвардійці підпалили сухостій.