Новини
Головні новини
Ірпінь

ЖК на 72 будинки "Синергія сіті" на заплаві річки Ірпінь будує працівник відділу освіти із села на Тернопільщині


Житловий комплекс "Синергія сіті" на заплаві річки Ірпінь будує працівник відділу освіти з Тернопільщини — підставна особа Юрій Мураш, а квартири там продають за схемою скандальновідомого Ігоря Вишнякова, який "кинув" інвесторів в Ірпені і втік за кордон, стверджує громадський діяч Олексій Зіневич.

Сьогодні, 12 лютого, на сайті "РБК" з'явилося звернення до Президента, Прем'єр-міністра та Генерального прокурора України "про захист бізнесу від медійного кілерства та недобросовісної конкуренції" від імені забудовника Ірпеня - будівельної групи "Синергія".

У публікації стверджується, ніби громадський діяч Олексій Зіневич намагається дискредитувати забудовника, ставлячи під сумнів рішення Печерського районного суду Києва стосовно зняття арешту із земель заплави річки Ірпінь, на яких "Синергія" веде будівництво, намагаючись побудувати 72 багатоповерхівки.

Публічну відповідь на ці звинувачення Олексій Зіневич надав на своїй офіційній сторінці у Фейсбук. Він ще раз наголосив на тому, що забудова заплави річки Ірпінь є незаконною і вона розпочиналась під прикриттям білбордів "Тут буде школа".

"Саме задля забудови заплави під наглядом тітушок приймали оновлений генеральний план Ірпеня, який зараз оскаржується у суді, прокуратурою, сусідніми громадами та активістами", - зазначив Зіневич.

Також він наголосив на тому, що насправді "Синергія" не займається будівництвом цього та будь-яких інших ЖК і взагалі має всі ознаки фіктивності. Адже там офіційно працює всього дві особи: Ігор Оверко і головний бухгалтер. При цьому оборот фірми - 280 тисяч гривень за рік.

"Синергія - це ширма для продажу квартир по схемі Вишнякова. Фактичний забудовник - "супербізнесмен" Мураш Юрій Дмитрович. Це людина, яку взяли у далекому селі Тернопільської області, яка працювала у Збаразькому відділі освіти і на яку оформили документи. Ми підняли її доходи, де працювала, звідки взялась ця людина, довідку я додаю. Ця людина також є підставною особою, ніколи не мала скільки-небудь суттєвих статків та, ймовірно, є прикриттям для легалізації статків набутих злочинним шляхом", - підкреслив громадський діяч.

Крім того, Зіневич зауважив, що всі квартири на заплаві, як і в схемі Вишнякова, продають за готівкові кошти за договорами про спільну діяльність, що є уникненням від сплати податків у особливо великих розмірах.