![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/433913_u_borispoli_planujut_provesti_kapitalnij_.jpeg)
Про плачевний стан інфекційного відділення Бориспільської ЦРЛ відомо всьому району.
Ті пацієнти, яким "пощастило" там побувати із жахом згадують умови при яких мусили лікуватися.
"Я не був у в'язниці, але інфекційне відділення таки нагадує в'язницю для небезпечних злочинців. Інтерєр закладу спонукає у випадку одужання переводитися одразу у психіатричне відділення. Адже при тих умовах дуже важко налаштуватися на позитивний настрой, який так важливий для одужання. Стіни полушпані, вікна заварені ришітками, повзають таргани. В останні дні мого перебування постійно вибухав водяний кран, струм води високого тиску прямував у протилежну стіну. Чим самим заливав водою всю кімнату за лічені хвилини. Після того, як сантехніки сказали, що для ремонту потрібна якась деталь, то персонал інфекційки запитували в мене чи не маю я 60 гривень, щоб купити рятівну для лікарні запчастину", - так описує своє лікування у інфекційному відділенні Бориспільської ЦРЛ житель Бориспільщини.
Однак пацієнт, який не витримав жаху від перебування у лікарні зняв відео, щоб іще раз звернути увагу на нетерпимі умови в яких мусять лікуватися люди із усього міста та району.
https://www.facebook.com/nikolai.olishevets/videos/2399967716703510/
"В Бориспільскій ЦРЛ (чи як вона називається по новому) у інфекційному відділенні можна відчути реальну атмосферу з фільму жахів. І я не рахую це нормальним, тому що ми повинні в лікарні лікуватися, а не кидатися в холодний піт", - пише автор відео Олишевець Микола.
Згідно інформації завідуючої інфекційним відділенням Наталії Пінчук щорічно у таких умовах лікується 1500—2000 хворих.
Однак у вересні 2018 року Управління капітального будівництва та архітектури Бориспільської районної державної адміністрації презентувало проект візуалізації інфекційного відділення центральної районної лікарні після здійснення капітального ремонту.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/viber-image4-800x499.jpg)
За словами голови Бориспільської РДА Олександра Туренка на ремонтн інфекційного відділення потрібно близько 5 млн грн.
"Інфекційне відділення у своїй роботі використовує лікувальну та діагностичну базу ЦРЛ. При поступленні в інфекційне відділення колектив зробить все необхідне для всебічного обстеження та лікування хворого",- пишеться на
офіційному сайті Бориспільської ЦРЛ.