Україна
Політика

Зеленський призначив Сухачова головою Державного бюро розслідувань (ВІДЕО)

Формально Сухачов очолював ДБР з 2020 року як в.о. директора бюро.

Президент Володимир Зеленський призначив 43-річного харків'янина Олексія Сухачова директором Державного бюро розслідувань. Відповідний указ опубліковано на сайті Офісу президента.

В указі зазначено, що Сухачов перебуватиме на цій посаді протягом п'яти років. З серпня 2020 року Олексій Сухачов виконував обов'язки директора ДБР.

Зазначимо, що призначити його головою відомства рекомендувала конкурсна комісія, за його кандидатуру проголосували п'ятеро із шести членів комісії.

Олексій Сухачов – заслужений юрист України, доктор юридичних наук. Освіту здобував у Харкові, в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

З 2017 до 2019 року працював заступником начальника департаменту Генеральної прокуратури України, а згодом два роки відслужив у Службі зовнішньої розвідки.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань повідомило, що проводить розслідування стосовно ексзаступника голови МВС Олександра Гогілашвілі. Йдеться про можливе службове підроблення документів за ознаками кримінального правопорушення і перевищення службових повноважень під час перетину блокпосту в Донецькій області.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.