Новини
Україна
Здоров'я
Україна-суспільство

Запис на вакцинацію від коронавірусу розпочнеться 1 березня

15.02.2021 Надiя Проценко 0

Українці, які не потрапляють у групи ризику, зможуть записатись в електронну чергу на безкоштовну вакцинацію від COVID-19, починаючи з 1 березня.

фото - freepik.com

Кого безкоштовно вакцинуватимуть у першу чергу, зазначено у «дорожній карті» вакцинації проти COVID-19 – документі, що регулює етапи вакцинації.

Подробиці про запис в електронну чергу розповів головний санітарний лікар України, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко, пише видання «Інтерфакс»

«Ми хочемо почати запис з 1 березня, тому, що з 1 березня ми будемо точно знати обсяги поставок вакцин на місяць».

За словами Віктора Ляшка, записатись у чергу на вакцинацію від COVID-19 можна буде трьома способами: через спеціальний сайт з вакцинації, який відкриється найближчим часом, через електронні черги у сімейних лікарів, а також телефоном контакт-центру.

Під час запису громадян віком 18-59 років вноситимуть у лист очікування, громадянам старше 60 років призначатимуть час і місце вакцинації.

фото - freepik.com

Наразі вивчається можливість запису через мобільний додаток «Дія».

Читайте також, як вакцинуватимуть від коронавірусу вагітних, алергіків і тих, хто на нього хворів. А ось уже вакцинованих українців вноситимуть в електронну систему.

Як повідомляв «Погляд» раніше, вакцинація українців від COVID-19 розпочнеться у лютому 2021 року. Вакцини від COVID-19 будуть доступні більшості українців восени. Це близько 21 млн громадян. 

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.