#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Довкілля

За рік пташині браконьєри завдали 10,5 млн грн збитків

01.04.2021 Бобрик Юлія 0

Тисячі щигликів, чечіток, дубоносів та снігурів вивезли за межі України.

Фото: pixabay.com

Про це повідомила пресслужба Держекоінспекції.

Близько 380 тис доларів збитків завдали пташині браконьєри. За рік в Україні незаконно виловили приблизно 12 тис птахів родин в’юркові та вівсянкові.

«В сьогоднішніх реаліях птахи потребують ще більшої охорони, ніж століття тому. Так, якщо у першій редакції Червоної книги України було 28 видів птахів, то до останнього четвертого видання може увійти вже 91 вид».

Голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований

Як повідомляв «Погляд», на початку березня у браконьєрів на Київщині конфіскували близько півтори сотні щиглів. А за 10 років з України вивезено близько півмільйона диких співочих птахів. Проте, можливо, найближчим часом ситуація зміниться, адже нещодавно стало відомо, що аби попередити «співочу контрабанду», у CITES включать українських птахів.

Нагадаємо, з 1 квітня в українських лісах стартує сезон тиші.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.