За крадіжку велосипеда на Васильківщині юнаку загрожує до 6 років позбавлення волі
Про викрадення гірського велосипеда на подвір’ї будинку у с. Здорівка Васильківського району 27 січня повідомила правоохоронців місцева мешканка. Оперативно-розшукові заходи дали свої «плоди» – правоохоронці Васильківського відділу поліції встановили особу крадія. Ним виявився 17-річний хлопець, мешканець Васильківського району.
![За крадіжку велосипеда на Васильківщині юнаку загрожує до 6 років позбавлення волі](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/83445092_624001911696381_2647873185097187328_o.jpg)
Велосипед у якості речового доказу було вилучено та повернуть власниці. У присутності батьків підліток у скоєному зізнався та надав правдиві покази.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.