Новини
Україна
Новини Київської області
Відбудова регіону

За дев'ять місяців платформа UNITED24 зібрала майже $279 млн

У найближчому майбутньому U24 профінансує відбудову 18 багатоквартирних будинків у Київській області, що дозволить повернути житло для понад 4 тис. людей.

За дев'ять місяців платформа UNITED24 зібрала майже $279 млн - зображення

Сьогодні, 5 лютого, дев'ять місяців з моменту запуску платформи UNITED24. В Мінцифрі розповіли, що вдалося реалізувати за це час та які плани прагнуть втілити в майбутньому.

"Завдяки підтримці донорів з усього світу через платформу зібрали вже понад 278+ млн доларів. Завдяки цим пожертвам українські медики отримують необхідні апарати для порятунку життів, генератори та машини швидкої допомоги, а захисники та захисниці – дрони та спеціальні машини", –

пресслужба Мінцифри

Проте зупинятися на цьому не збираються і в січні запустили напрям "Відбудова України", у межах якого буде відновлено 18 багатоквартирних будинків у Київській області.

"9 місяців UNITED24. У січні запустили напрям "Відбудова України". Повернемо житло 4237 людям в Київській області. Зустріли в Києві СЕО Uber Дара Хосровшахі і отримали внесок у $3 млн на авто швидкої допомоги. Встановили 6 систем протидії ворожим безпілотникам "Ловці шахедів" на енергетичних об’єктах. Передали на фронт 219 безпілотників, 83 з них – на Бахмутський напрямок.

Маємо перші результати кампанії #LightUpUkraine – понад 150 доставлених генераторів у лікарні України", –

міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Нагадаємо, в січні "Погляд" повідомляв, що UNITED24 презентувала напрямок “Відбудова України”.

Також нещодавно новим амбасадором напряму Відбудова став кантрі-співак Бред Пейслі. Амбасадори платформи підтримують Україну та допомагають збирати пожертви по всьому світу. Зокрема, в жовтні до команди амбасадорів доєдналися абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик, астронавт-рекордсмен NASA Скотт Келлі та американський історик Тімоті Снайдер. А в вересні амбасадором платформи UNITED24 став Люк Скайуокер.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.