Новини
Україна-суспільство
Російсько-Українська війна

З початку війни в Україні загинули 373 дитини

Ще понад 721 – поранено.

З початку війни в Україні загинули 373 дитини - зображення

Внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації в Україні постраждали більше ніж 1094 дитини постраждали. Такі дані оприлюднили в Офісі генерального прокурора України станом на ранок 21 серпня. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів 373 дитини загинули та понад 721 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

"Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 387, Харківській – 202, Київській – 116, Чернігівській – 68, Миколаївській – 64, Луганській – 61, Херсонській – 55, Запорізькій – 41", –

Офіс генерального прокурора

Також зазначається, що ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Крім того через бомбардування та обстріли збройними силами РФ пошкоджено 2328 закладів освіти. З них 289 зруйновано повністю.

Нагадаємо, через повномасштабну війну рф в Україні загинуло 5237 цивільних. Також відомо, що  росія незаконно вивезла з України вже понад 238 тис. дітей.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.