З міжнародного турніру у Львові нагороди привезли 5 юних борців Обухівщини
5-7 березня у Львові відбувся ІХ міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті МСМК володаря Кубку світу Ігоря Первачука. Зі змаганнь із нагородами повернулися юні борці з Обухівщини.
Загалом у турнірі змагалося близько 450 кадетів з 6 країн - Вірменії, Франції, Молдови, Литви, Словаччини та України. Усі намагалися випередити на килимі своїх суперників, повідомляє на своїй сторінці тренер з боротьби Анатолій Гуральський. Відео поєдинку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/158437322_1907130509440805_1872920665020907515_n.jpg)
Вихованці ДЮСШ Обухова та КОШВСМ здобули 5 бронзових нагород. У своїх вагових категоріях відборовшись по 4-5 сутичок медалі отримали Данило Часовський, Олексій Фоміних, Влада Попова, Євгенія Друзенко та Григорій Шелковенко.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/159339890_1907130672774122_3853116702727075839_n.jpg)
Раніше «Погляд» повідомляв про те, що Обухівчанин здобув бронзу на Чемпіонаті України з боксу.
Також ми писали про те, що борці греко-римського стилю Київщини – найсильніші в Україні.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.