Юні спортсменки із Яготина вибороли «золото» на фестивалі з художньої гімнастики
Він відбувся 13 лютого в Білій Церкві ДЮСШ «Спартак».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/149818839_1615214198867365_1047451680838973346_o.jpg)
В змаганнях взяли участь 9 команд: з Василькова, Українки, Фастова, Броварів, дві команди з Києва, дві з Білої Церкви та яготинські спортсменки, загальна кількість 130 учасниць різних вікових категорій.
Про це повідомили у міськраді Яготина.
«Не зважаючи на несприятливі погодні умови гімнастки м.Яготина взяли участь у змаганнях і показали чудові результати, у нас три золота та одна бронза»,-йдеться в повідомленні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/149953805_1615225788866206_3327157590990325890_n.jpg)
Там також зауважили, що переможницями змагань в своїх вікових карегоріях стали: Стефанія Диченко (2014 р.н.), Полінка Тарасюк(2014 р.н.) та Ніка Романій(2013 р.н.), бронза у Лізи Шулли (2009 р.н.).
Нещодавно ми повідомляли спортсмени Київщини вибороли 90 медалей за січень-2021.
Також спортсменка із Переяслава стала чемпіонкою України зі штовхання ядра.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.