Суспільство

Юні ірпінські каратисти здобули нагороди на чемпіонаті України

У скарбничці спортивного клубу "Санчін" золото, срібло та бронза.

Юні ірпінські каратисти здобули нагороди на чемпіонаті України - зображення

Юні ірпінські каратисти здобули нагороди на чемпіонаті України. Вихованці ірпінського спортивного клубу "Санчін" завоювали золоті, срібні й бронзову медалі на чемпіонаті України з кіокушинкай карате серед юнаків, юніорів та молоді, що відбувся в місті Лева й став відбірковим до континентальної першості.

Як повідомляють у пресслужбі Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації, ірпінські спортсмени, підопічні тренерки Ірини Петренко, також не з порожніми руками повернулися в Місто-Герой Ірпінь. Так, володарями нагород найвищого ґатунку стали:

• Ірина Кавун (2007 р.н., в/к 65 кг),

• Анастасія Неграй (2004 р.н., в/к 55 кг), Михайло Бєлкін (2004 р.н., в/к 75 кг).

Срібні медалі вибороли:

• Ростислав Гай (2005 р.н., в/к 65 кг),

• Андрій Дубінко (2003 р.н., в/к 65 кг),

• Діана Кухар (2002 р.н., в/к 55 кг).

Бронзу здобув:

• Артем Хаб’юк (2007 р.н., 50 кг).

До слова, представляли Київську область також спортсмени з Броварів, Фастова та Калинівки Броварського району.

Честь Калинівської ДЮСШ захищали п’ятеро вихованців Сергія Опенька та група підтримки на чолі з головою Калинівської громади Вадимом Булкотом. В підсумку спортсмени вибороли чотири титули чемпіонів України у своїх вагових категоріях – це:

• Денис Ладошкин,

• Анастасія Нестеренко,

• Георгій Кармазін,

• курсант Національної Гвардії Мирослав Омельченко.

У свою чергу спортивний клуб "Самурай" з Броварів їхав до Львова командою з 11 спортсменів. Результат – п’ять місць у збірній України на чемпіонат Європи Софія-2022:

• Грабовецький Нікіта

• Ярослава Порошина

• Тютюнніков Максим

• Андрій Сірик

• Анна Бембель-Дрогоман,

• Віка Коваленко - автоматично у збірній за відсутності суперників в категорії.

За результатами змагань Київщина посіла друге командне місце на відбірковому чемпіонаті.

Дивіться також у сюжет "Погляду" про підготовку Ірпінської команди до чемпіонату світу з кікбоксингу. Незважаючи на важку ситуацію в нашій країні через повномасштабне вторгнення російської федерації, українські спортсмени представлятимуть нашу державу.

Крім того дивіться сюжет про те, як у час, коли дорослі чемпіони боронять Україну від окупантів та захищають честь країни на міжнародних змаганнях, маленькі спортсмени із незламного Гостомеля відновлюють тренування заради спільної перемоги.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.