#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бориспіль
Здоров'я

Євгеній Черенок: «У холі Бориспільської міськради організуємо тимчасовий пунк із підписання декларацій з лікарем

28.01.2019 Оксана Кириленко 0

28 січня на нараді міського голови головний  лікар  КНП “Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Євгеній Черенок запропонував меру на першому поверсі міськради організувати пункт із підписання декларацій. "В зв’язку з тим що багато людей з рецептами йдуть до міської ради із питанням чому не видаються ліки, а йдуть пацієнти приписані до району, то як вихід із завтрашнього дня в холі міськради хочемо посадити людину, яка буде приписувати до нових лікарів всіх бажаючих. Якщо ідея себе зарекомендує і за добу буде підписуватися до 10 декларацій, то така практика може стати на постійну основу", - повідомив Черенок. А вже ввечері того ж дня Євгеній Павлович на своїй сторінці  опублікував фотозвіт та інформацію про те, що мобільний пункт з підписання (перепідписання) декларації з сімейними лікарями міських амбулаторій вже чекає на своїх відвідувачів. "Шановні мешканці міста та не тільки! Для Вашої зручності, адміністрація КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» організовує з 29.01.2019 року мобільний пункт з підписання (перепідписання) декларації з сімейними лікарями міських амбулаторій, який буде розташований на першому поверсі Бориспільської міської ради. При собі мати паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон. Якщо ж ви підписуєте декларацію з педіатром (чи сімейним лікарем, який буде обслуговувати вашу дитину), то також знадобиться свідоцтво про народження дитини (id-картка) та документи (паспорт та код) одного з її батьків або опікунів.
Основний спосіб заповнення декларації — електроний: уповноважена особа нашого закладу внесе ваші дані в систему, роздрукує декларацію, яку ви підпишете у двох примірниках (один із них залишається у вас). Потім уповноважена особа медзакладу надсилає її в систему «Електронне здоров‘я». Ви офіційно задекларували вибір свого лікаря. Чекаємо на Вас з 9:00 до 16:00, телефон для довідок 063 4659220".
Нагадаємо, що у Борисполі склалася ситуація, коли по рецептах виписаних районними лікарями не відшкодовуються ліки для населення міста.