Новини
Україна
Суспільство
Екологія

Як цьогоріч долучитися до «Години Землі»?


Зробити це можна у будь-який зручний для вас спосіб. Символічно вимкнути зайве освітлення, прочитати або подивитися фільми про Землю і стиль життя, дружній до планети, взяти участь у дискусіях і онлайн-концертах, приєднатися до звернень на захист природи.

Фото: pixabay.com

Про це повідомили у Світовому фонді охорони дикої природи (WWF).

27 березня з 20:30 до 21:30 за місцевим часом у різних куточках світу традиційно відбудеться наймасштабніша екологічна акція. Мільйони людей присвятять годину своєї уваги планеті, на якій живуть.

Година Землі проводиться щорічно наприкінці березня та залучає людей у понад 180 країнах світу. Центральна символічна подія – вимкнення зайвого освітлення для демонстрації своєї підтримки планеті.

Головна тема Години Землі 2021 в Україні – збереження старовікових лісів.

Скрін з WWF

Що зробити?

  1. Вимкнути зайве освітлення на одну годину.
  2. Підтримай збереження старовікових лісів України, підписавшись на канали WWF-Україна, які з’являться у соцмережах з 20:30.
  3. Поширювати знання про планету та надихати інших.
  4. Дізнатися про стан планети та рішення для гармонійного життя

«Година Землі завжди відбувалася завдяки енергії від людей. І навіть за умов глобального локдауну, кожен з нас може мати вплив – зі своєї домівки та онлайн. Де б ми не були, ми можемо присвятити цю годину планеті та нашому майбутньому».

WWF

Як повідомляв «Погляд», наприкінці минулого року в Україні створили онлайн-мапу пралісів. За допомогою мапи тепер кожен може дізнатися, скільки пралісів є в нашій країні, де вони розташовані, який природоохоронний статус мають і які з них скоро отримають офіційний статус.

До слова, за 2020 рік в лісах України висадили більше 160 млн сіянців. Також нещодавно стало відомо, що українські ліси охоронятимуть з космосу.

Нагадаємо, Київщина – у топ-3 областей, де знищили найбільше лісів.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.