Новини
Україна

Як проходить навчання у Маріупольському ліцеї міста Києва (ВІДЕО)

Сьогодні в ліцеї навчаються більше 300 дітей. Це не тільки діти з Маріуполя та з Донецької області, але зараз вже й з інших областей України. Минулого року Ліцей обрали й київські школярі, бо маріупольські вчителі надають дуже якісні освітні послуги!

Один з кращих навчальних закладів Донецької області "Маріупольський міський ліцей" релокувався до Києва.

До 2022 року Ліцей входив до сотні найкращих шкіл України за результатами ЗНО. У закладі підтримували тісні зв’язки з посольством Франції в Україні та активно вивчали французьку мову. Понад десять років школа входить до проєкту "Паж", що перебуває під егідою Гете-Інституту і Посольства Німеччини. На початку повномасштабного вторгнення педагоги навчального закладу ховалися від обстрілів у бомбосховищі ліцею та на "Азовсталі".

На початку квітня діти та вчителі вийшли на зв'язок і ліцей продовжив дистанційне навчання. А з нового навчального року Ліцей знову відчинив свої двері у Пущі-Водиці. Як працює навчальний заклад, які успіхи мають учні та що їм вдалося пережити - дізнавалася журналістка медіа "Погляд" Марія Марчук.

Читайте також:

  • Вікторія Скуба: дослідження памʼяті і публічної історії в Kyiv School of Economics;

  • Українських студентів чекає навчання по суботах та новий розклад.


    Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.