Новини
Україна

Українських студентів чекає навчання по суботах та новий розклад

Міністерство освіти і науки України проаналізувало доступні можливості щодо альтернативних джерел енергії та склало рекомендації для проведення освітнього процесу.

Українських студентів чекає навчання по суботах та новий розклад - зображення
Фото: Pinterest

Рекомендації опубліковано на офіційній сторінці МОН.

Міністерство закликає заклади вищої освіти та фахової передвищої освіти розпочати 2024/2025 навчальний рік раніше, ніж зазвичай - на початку серпня. Рекомендація не стосується лише студентів перших курсів.

Також у теплі місяці року пропонують навчатися по суботах і, за потреби, продовжити заняття до липня 2025 року, за винятком випускників.

Із середини листопада 2024 року до середини березня 2025 року планувати проведення заліково-екзаменаційної сесії, практичної підготовки, виконання курсових і кваліфікаційних робіт та подовжених канікул, а якщо потрібно, - продовжити заняття в дистанційному форматі, - рекомендує Міносвіти.

Як і раніше, навчання пропонують проводити в різних форматах: очно, дистанційно та змішано. Закладам, які розташовані в прифронтових регіонах, дозволено проводити навчання в укриттях або на базі інших вишів у безпечніших регіонах. Водночас у тилових регіонах очне навчання може проводити з огляду на безпеку та після погодження з обласними військовими адміністраціями.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція.