#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Анонси
Україна-суспільство

Як налагодити дистанційне навчання: випущено посібник

28.05.2020 Косянчук Інна 0

ГО "Смарт Освіта" спільно з Міністерство освіти і науки України за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" розробили методичні рекомендації «Організація дистанційного навчання в школі».

«Вимушене дистанційне навчання стало викликом для всіх учасників освітнього процесу: вчителів, учнів та батьків. Організувати якісне навчання з використанням цифрових технологій, надихати й мотивувати учнів, давати раду технічним проблемам виявилось зовсім не просто. Але Україна не виняток — жодна держава, жодна освітня система у світі не була готова до цього», на цьому наголошується у вступі до посібника «Організація дистанційного навчання в школі», який розробили ГО "Смарт Освіта" спільно з Міністерство освіти і науки України за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Як зауважує Міжнародний фонд «Відродження» на своїй Фейсбук-сторінці, методичні рекомендації містять інформацію для початкової, основної та старшої шкіл.

У посібнику можна знайти відповіді на такі питання:

перехід на дистанційне навчання – з чого почати;

як обрати платформи та створити комунікативний простір;

як скласти розклад;

як налаштувати режим роботи вчителів;

як налагодити зворотний зв’язок з учнями;

як оцінювати учнів під час карантину;

академічна доброчесність та запобігання списуванню в дистанційному навчанні.

Також є огляд основних інструментів для організації дистанційного навчання.

Завантажити посібник можна за посиланням