#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород
Довкілля
Кримінальні новини
Вода

Як браконьєри у день праці попрацювали

02.05.2019 Косянчук Інна 0

Київський рибоохоронний патруль знайшов безгосподарські сітки з 64 кілограмами риби

«Ось так у день трудящих браконьєри потрудилися», – співробітники рибоохоронного патруля Київщини показують сітки з рибою, кинуті напризволяще. На затоцi Десна в районi cела Вищої Дубечні Вишгородського району у перший день травня виявлено та знято з лову шість сiток. У сітках знаходилось 64 кілограми риби:  184 плiтки, 38карасів та 13 лящів. Риба, зауважили співробітники рибоохоронного патруля Київщини, була вже не жива. Хто покинув сітки з таким щедрим уловом – не відомо, адже власників заборонених знарядь лову виявити не вдалося. Складено акт виявлення та вилучення безгосподарського майна. Рибу здали до рибоприймального пункту.

Рибоохоронний патруль Київщини закликає: якщо ви помітили порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів – прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля: (068) 642-80-26 або (099) 341-73-18.