Вишнівська боксерка виборола "бронзу" на чемпіонаті України
Вихованка КП "СК "Вишневе" - призерка чемпіонату України з боксу, який проводився в Ужгороді.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/159713216_2862963357279169_5075204798099411988_o.jpg)
Як повідомляє "Наше місто Вишневе", боксерка Наталія Казінова, у ваговій категорії 64 кг (жінки-юніори) виборола "бронзу" на чемпіонаті України з боксу. Дівчина змагалась із Некрасовою Поліною, що з Полтавської області.
Крім цього, Скуба Іоанна, вагова категорії 48 кг (жінки-молодь), виграла з трьома нокдаунами в першому раунді у спортсменки із Івано-Франківська Грицюк Іванни та вийшла до чвертьфіналу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/158693003_2860248810883957_5829619189864136142_o.jpg)
Також "Погляд" раніше повідомляв, що з міжнародного турніру у Львові нагороди привезли 5 юних борців Обухівщини.
Ми писали, що борці греко-римського стилю Київщини – найсильніші в Україні.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.
Фото: Наше місто Вишневе