Новини
Російсько-Українська війна

Ворог все частіше застосовує роботизовані автономні системи на полі бою (ВІДЕО)

Раніше у соцмережах з’явилися відео з так званим Blyat-mobile росіян, який представляє собою танк зі схожою на сарай прибудовою для захисту від українських безпілотників.

Російські загарбники почали застосовувати для радіоелектронної боротьби з українськими безпілотниками спеціальні дрони з глушилкою.

Нова розробка окупантів отримала назву Робо-РЕБ.

За їхнім задумом, він має непомітно пробиратися в тил Сил оборони і придушити їхню електроніку.

У теорії це може створювати серйозні труднощі для роботи українських захисників, однак завдяки майстерності операторів ЗСУ впоратися з таким завданням ворожому безпілотнику не так вже й просто.

Так, у соцмережах було оприлюднено відео, на якому один із них був заскочений зненацька просто посеред вулиці якогось населеного пункту, після чого оператори підрозділу Булава РУБПАК 72-ї ОМБР з легкістю знищили його за допомогою власного дрона, який Робо-РЄБ, власне, і мав придушити.

Вас також можуть зацікавити такі новини:

  • OSINT-аналітики опублікували супутникові знімки, на яких ймовірно пошкоджено корабель рф "Комуна";

  • 314 одиниць знищеної ворожої техніки за півроку: масштаби вражають - у битві за маленьке село;

  • Як оформити статус "Дитина війни" та які передбачає пільги.


    Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.