#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Суспільство
Здоров'я
Світ-суспільство
Подорожі

ВООЗ закликала не забороняти подорожі через COVID-19 (ВІДЕО)

20.01.2022
Спеціалізована установа ООН закликала не обмежувати населення у подорожах через штам "Омікрон".

Всесвітня організація охорони здоров'я порадила державам скасувати чи послабити обмеження на міжнародні подорожі, тому що вони шкодять економіці та не стримують поширення штаму "Омікрон".

Про це повідомляється на сайті ВООЗ.

"Країнам варто розглянути способи полегшення міжнародних поїздок шляхом скасування або зміни заходів, таких як вимоги щодо тестування та/або карантину, коли це доречно, відповідно до керівництва ВООЗ", – йдеться у повідомленні.

У ВООЗ наголосили, що запобіжні заходи "не мають допускати фінансового тягаря для осіб, які здійснюють міжнародні поїздки".

Комітет також рекомендує не вимагати підтвердження вакцинації від COVID-19 для міжнародних поїздок через несправедливий розподіл вакцин та обмежений доступ до них.

Нагадаємо, глава ВООЗ заявив, що в умовах нинішнього швидкого поширення у світі "Омікрон"-штаму медикам потрібно бути готовими до появи нових варіантів COVID-19.

Раніше повідомлялося, що ВООЗ додала до списку ліків проти ковіду два нових препарати, один для пацієнтів із критичним захворюванням і один для неважких випадків.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.