#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Здоров'я

Глава ВООЗ спрогнозував появу нових штамів COVID-19

19.01.2022
Також він нагадав про те, наскільки штам "Омікрон" небезпечний для організму людини, незважаючи на те, що має менш виражену симптоматику.

Глава ВООЗ спрогнозував появу нових штамів COVID-19 - зображення

В умовах нинішнього швидкого поширення у світі "Омікрон"-штаму медикам потрібно бути готовими до появи нових варіантів COVID-19, заявив голова Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебрейєсусом. Його процитувало видання ВВС.

"Ця пандемія поки що ніде не завершилася, і в умовах неймовірного глобального поширення "Омікрону" існує ймовірність появи нових варіантів. Ось чому відстеження та оцінка [ситуації] є виключно важливими".

Голова Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебрейєсус

Також голова ВООЗ наголосив на тому, що в зв’язку зі стрімким поширенням у всьому світі нового штаму COVID-19 лише за останній тиждень було зафіксовано понад 18 млн нових випадків інфікування. Тому говорити про закінчення пандемії ще зарано.

"Не помиляйтеся, "Омікрон" призводить до госпіталізації та смерті, навіть менш тяжкі хворі наповнюють медзаклади".

Голова Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебрейєсус

На тлі чергової хвилі коронавірусу він знову звернувся до світової спільноти із закликом про рівний розподіл вакцин та інших засобів боротьби з інфекцією.

Нагадаємо, днями також Генсек ООН закликав світ готуватись до наступної пандемії.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.