Новини
Україна
Політика

Володимир Зеленський і Анджей Дуда проведуть переговори у Польщі (ВІДЕО)

Лідери країн планують обговорити російську агресію.

20-21 січня президент України Володимир Зеленський та президент Польщі Анджей Дуда проведуть засідання в резиденції глави Польської держави у місті Вісла.

Зустріч між главами держав запланована у межах консультацій стосовно переговорів із РФ.

Нагадаємо, 20 грудня в резиденції Синьогора відбувся саміт "Люблінського трикутника" за участю президентів України, Польщі та Литви.

Під час зустрічі була підписана спільна декларація, в якій зафіксована чітка підтримка членства України в ЄС і НАТО, боротьби з російською агресією.

Нагадаємо, сьогодні у Москві розпочалася зустріч глав Міністерств  закордонних справ Російської Федерації  та Німеччини – Сергія Лаврова й Анналени Бербок.

Раніше повідомлялося, що директор ЦРУ минулого тижня провів із президентом України та з представниками розвідки непублічну зустріч на тлі напруженої ситуації на російсько-українському кордоні.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.