#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Автоновини
За кордоном

Власники Kia і Hyundai повертають авто: більше 40 000 автівок мають проблеми

07.12.2020 Дар'я Сафронова 0

Kia і Hyundai мають серйозну небезпеку загоряння двигуна, що може спричинити раптову аварію на дорозі. Тому в США власники повертають свої автомобілі виробникам.

Південнокорейські автовиробники відкликають 295 000 Kia і 129 000 Hyundai через їхню небезпечність. Про це повідомляє Car Buzz з посиланням на NHTSA.

Hyundai заявляє, що почне повідомляти про відклик авто потерпілих власників 22 січня, а Kia зробить це 27 січня.

Kia

Проблема Kia – можливе загоряння в моторному відсіку, яке може виникнути під час руху. Точну причину ще не встановили. У липні минулого року Національна адміністрація безпеки дорожнього руху (NHTSA) рекомендувала Kia відкликати автомобілі через високий рівень скарг на загоряння. Зазначається, що компанії вже доручили дилерським центрам оглянути відсік двигуна на предмет витоків палива або масла, провести випробування двигуна, зробити будь-який необхідний ремонт, який у деяких випадках може передбачати повну заміну двигуна.

Фото: Car Buzz

Йдеться саме про наступні моделі Kia:

  • Optima Hybrid 2011-2013
  • Sportage 2012
  • Sorento 2012-2013
  • Forte і Forte Koup з 2,4-літровим двигуном Theta II;
  • 2014-2015 Forte, Forte Koup і Soul з 2,0-літровим двигуном Nu.

Виробники Kia повідомили, що їхнє рішення відкликати певні автомобілі було впроваджено для зниження будь-якого потенційного ризику пожежі й прийнято «на підставі рекомендації NHTSA».

Hyundai

Проблема у Hyundai полягає у передчасному зношенні та пошкодженні двигуна шатунними підшипниками, що може призвести до підвищеної ймовірності загоряння або зупинки двигуна. Така раптова ситуація на дорозі може призвести до аварії.

У випадку Hyundai йдеться про моделі:

  • Veloster 2015-2016
  • Santa Fe 2012
  • Sonata Hybrid 2011-2013
  • Sonata Hybrid 2016

Як повідомляв «Погляд», відразу чотири великих автовиробника електромобілів ввели програми повернення через виявлені загрози самозаймання від перегріву батарей. 

Також «Погляд» повідомляв, українці все менше купують нові автомобілі: минулого місяця було придбано і зареєстровано майже на 17% менше нових авто, аніж минулого року.

Фото: pixabay