![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/54175231_2181141411934704_7161697338598096896_o.jpg)
8 березня Володимир Омелян, міністр інфраструктури України відвідав село Віта-Поштова, щоб вручити подяки працівницям Укрпошти Марії Михайлівні Хамазенко та Руслані Андріївні Іщук.
Про це інформує прес-служба
Міністерства інфраструктури України.
"Володимир Омелян вирушив звичайним маршрутом листонош та допоміг з доставкою пенсії та монетизованої субсидії. Квіти, гарний настрій, а також перший міністр, який попрацював поштарем чи скоріше помічником поштаря, - все можливо одного чудового весняного дня! \",- йдеться в повідомлені.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/53668395_2181141918601320_5917902374776602624_o.jpg)
Фото: https://www.facebook.com/Міністерство-інфраструктури-України