Новини
Новини Київської області
Гостомель
Відбудова регіону

Відновлено медамбулаторію для понад 25 тисяч мешканців (ВІДЕО)

За підтримки проєкту закупили та встановили нове медобладнання для роботи сімейних лікарів, надання безоплатних діагностичних послуг за програмою медичних гарантій.

У Гостомелі повністю відновили амбулаторію, яка постраждала від рук росіян. Окупанти облаштували у медзакладі свій штаб та понівечили кожен кабінет. Тут були пошкоджені вікна та фасад будівлі, зруйновані внутрішні приміщення та вкрадене медичне обладнання.

Про це повідомляє МОЗ.

Наразі медзаклад повністю відновлений та надає потрібне обслуговування понад 25 тис. мешканців Гостомельської громади. Також відремонтували й утеплили фасад будівлі та кабінети лікарів, відновили прибудинкову територію. Для безпеки лікарів і пацієнтів облаштували спеціальне укриття.

Відновити Гостомельську амбулаторію вдалося завдяки проєкту USAID Ukraine – USAID Україна "Підтримка реформи охорони здоров’я" у межах відкритої грантової програми, яка підтримує відновлення медичних закладів і доступ до медичних послуг по всій Україні.

За підтримки проєкту закупили та встановили нове медобладнання для повноцінної роботи сімейних лікарів та надання безоплатних діагностичних послуг за програмою медичних гарантій.

Нагадаємо, між Києвом та Гостомелем повністю відновили транспортне сполучення. Сьогодні відкрили рух по правому проїзду відбудованого мосту через річку Ірпінь, котрий було зруйновано на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.