19.03.2019
Марічка Левчук 0
Жодні політичні процеси в країні не впливають на конструктив у роботі Києво-Святошинської районної ради та РДА.
Під час позачергової сесії Києво-Святошинської районної ради депутатський корпус ухвалив низку важливих для району рішень.
Як і раніше, в пріоритетах фінансування соціальної сфери, освіти й охорони здоров'я, субвенції на розвиток місцевої інфраструктури.
У розрізі змін до бюджету на 2019 рік депутати дофінансували утеплення об'єктів освіти, надали додаткові кошти у сумі майже 15 млн гривень на закупівлю обладнання для Центральної районної лікарні, а також виділили кошти на закупівлю спорядження для Школи бойових мистецтв.
Голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов наголосив, що за 1,5 місяці спільно з громадою буде відкривати цей заклад.
Крім того, він зазначив: «Пишаюся співпрацею і єдиною позицією моїх колег-депутатів і голови адміністрації. За 14 днів до виборів Президента в сесійній залі нема політичної конкуренції чи спекуляцій, бо присутні депутати дійсно хвилюються за добробут громади. Завдяки цьому крок за кроком змінюється наш район».
Фото прес-служби Києво-Святошинської РДА