Вишневе

Вчитель фізкультури з Вишневого став призером чемпіонату України з лижних перегонів

Петро Савчук, вчитель фізкультури Вишнівської школи №3 став призером відразу двох Всеукраїнських лижних змагань. На чемпіонаті України з лижних перегонів серед майстрів, які проходили з 21 по 25 січня у с. Яворові Львівської області, одержав бронзову і срібну медалі, посів II місце у естафетній гонці 4,5 км та завоював III  місце на дистанції 10 км у віковій групі 60-64 роки класичним стилем. Крім того, спортсмен виборов III місце у Всеукраїнських змаганнях "Бескид-2019", пам’яті Олени та Степана Беганів. Також Петро отримав запрошення відвідати м. Бейтостолен (Норвегія) з 5 по 15 березня у складі "Спілки любителів лижних перегонів України" для участі у міжнародному чемпіонаті світу з лижних перегонів Masters World Cup 2019. Джерело: Спорт Вишневого