Новини
Суспільство
Здоров'я

Вчені назвали новий симптом "Омікрону"

26.01.2022
У тих, хто хворіє новим штамом, можуть боліти вуха.

Вчені назвали новий симптом

За даними американських вчених, у хворих на новий штам коронавірусу "Омікрон" може спостерігатися біль у вухах. Про це повідомили в Telegram-каналі МОЗ "Коронавірус_інфо".

За словами доктора з інфекційних захворювань Каліфорнійського університету, причину такої симптоматики можна пояснити дуже легко. Відбувається це через те, що "Омікрон" вражає верхні дихальні шляхи, зокрема, рот та ніс. В результаті це й спричиняє біль у вухах. 

Таким чином, до симптомів "Омікрону" додався ще один, а отже при появі болю у вухах радять звернутися до лікаря.

"Експерти радять не ігнорувати біль у вухах, адже це може бути важливою ознакою захворювання. У разі появи симптомів одразу зверніться до сімейного лікаря".

МОЗ

Нагадаємо, новий штам COVID-19 вже виявили в 17 областях України. До слова, ВООЗ сподівається на закінчення пандемії після "Омікрону". Також раніше повідомлялося, що ВООЗ порадила державам скасувати чи послабити обмеження на міжнародні подорожі, тому що вони шкодять економіці та не стримують поширення штаму "Омікрон".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.